Saab Otomatik Şanzıman

Saab marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Saab araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Saab otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Saab otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Saab grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre şanzıman tipleri:

  • Saab 9-3: AW55-50SN, TF80SC(AF40) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Saab 9-5: AW55-50SN, AW55-51SN, TF80SC(AF40) Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Saab otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Saab araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Saab şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Saab otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Saab Şanzıman Yağı Değişimi

Saab şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Saab otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Saab şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Saab şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.