Renault Koleos Otomatik Şanzıman Tamiri

Renault Koleos otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Renault Koleos araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Renault Koleos otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Renault Koleos otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Renault Koleos araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

  • Renault Koleos CVT (JF011E) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Renault Koleos AJ0 (JF613 Jatco) Otomatik Şanzıman TamiriRenault-Koleos-6vites-AJ0-JF613E-Otomatik-Sanziman

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Renault Koleos otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Renault Koleos araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Renault Koleos şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Renault Koleos otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Renault Koleos Şanzıman Yağı Değişimi

Renault Koleos şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Renault Koleos otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Renault Koleos şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Renault Koleos şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Renault Koleos Otomatik Şanzıman Tamiri

  1. Mehmet zeren
    Mehmet zeren / Cevapla 10 Eylül 2019 at 23:25

    Merhaba 2012 model dizel otomatik vites 4*4 koleos araç kullanıyorum arabam 80 ila 100 arası gaza yüklenince titreme yapıyor gazı kesince titreme olmuyor balans dediler yaptım şaft dediler şaftı söküp şaftsız kullandım yine aynı sağ akıs dediler orjinal akıs taktırdım yine geçmedi şimdi ise jantlarda eğrilik olabilir diyorlar birtürlü çözüm bulamadık acaba sizin bu araçlarla ilgili bir tecrübeniz varmı bu arızayı çömek için sizlerin yardımına ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.