Renault Clio Otomatik Şanzıman Tamiri

Renault Clio otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Renault marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Renault Clio otomatik şanzıman tipleri:

  • Renault Clio 1 AL4/DPO Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Renault Clio 2  AL4/DPO Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Renault Clio 3  AL4/DPO Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Renault Clio 3  CVT Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Renault Clio 3  EDC Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Renault Clio 4  EDC Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Renault Clio DPO, AL4, EDC, CVT otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Renault-Clio-AL4-DPO-Otomatik-Sanziman

Güncel Renault Clio şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Renault Clio Şanzıman Yağı Değişimi

Renault Clio şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Renault Clio otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Renault Clio şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Renault Clio şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.