Porsche Cayenne Otomatik Şanzıman Tamiri

Porsche Cayenne otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Porsche marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Porsche Cayenne otomatik şanzıman tipleri:

  • Porsche Cayenne 09D TR-60SN Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Porsche Cayenne 08C TR-80SD Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Porsche otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Porsche Cayenne şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Porsche Cayenne Şanzıman Yağı Değişimi

Porsche Cayenne şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Porsche Cayenne otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Porsche Cayenne şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Porsche Cayenne şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Porsche Cayenne Otomatik Şanzıman Tamiri

  1. Mehmet
    Mehmet / Cevapla 1 Şubat 2020 at 14:59

    İyi günler aracım porsche cayenne 2006 model 3.2 bir kaç aydır özellik 6. Vites de giderken eğer yol yükselmeye geçince 5.vites ve 5’den 4.vitese geçerken vuruntu yapıyor aydın yaşadığımız için usta anlamında zorluk çekiyorum acaba sorun ne olabilir ve yakında izmir de bayii varmı cevap verirseniz sevinirim ve tabiki maliyet ne olabilir iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.