Opel Zafira Otomatik Şanzıman Tamiri

Opel Zafira aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Opel Vectra araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Opel Zafira otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Opel Zafira otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Opel Zafira araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

  • Opel Zafira AW60-40 (Aisin AF13) Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites                                                   
  • Opel Zafira AW60-40 (Aisin AF17) Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites                                                   
  • Opel Zafira AF40 (Aisin TF80SC) Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites                                                  Alfa-Romeo-159-AF40-TF-80SC-Otomatik-Sanziman-Tamiri
  • Opel Zafira 6T40 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Opel Zafira otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Opel Zafira araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Opel Zafira şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Opel Zafira otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Opel Zafira Şanzıman Yağı Değişimi

Opel Zafira şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Opel Zafira otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Opel Zafira şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Opel Zafira şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.