Opel Zafira Otomatik Şanzıman Tamiri

Opel Zafira otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Opel marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Opel Zafira otomatik şanzıman tipleri:

  • Opel Zafira AW60-40 (Aisin AF13) Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites                                                   
  • Opel Zafira AW60-40 (Aisin AF17) Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites                                                   
  • Opel Zafira AF40 (Aisin TF80SC) Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites                                                  Alfa-Romeo-159-AF40-TF-80SC-Otomatik-Sanziman-Tamiri
  • Opel Zafira 6T40 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Opel otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Opel Zafira şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Opel Zafira Şanzıman Yağı Değişimi

Opel Zafira şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Opel Zafira otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Opel Zafira şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Opel Zafira şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.