Opel Vectra-C Otomatik Şanzıman Tamiri

Opel Vectra otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Opel marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Opel Vectra otomatik şanzıman tipleri:

  • Opel Vectra 55-51SN (Aisin AF33) Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites                                                       
  • Opel Vectra AF40 (Aisin TF80SC) Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites                                                   Alfa-Romeo-159-AF40-TF-80SC-Otomatik-Sanziman-Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Opel otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Opel Vectra araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Opel Vectra şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Opel Vectra otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Opel Vectra-C Şanzıman Yağı Değişimi

Opel Vectra-C şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Opel Vectra-C otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Opel Vectra-C şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Opel Vectra-C şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Opel Vectra-C Otomatik Şanzıman Tamiri

  1. Ahmet uçar
    Ahmet uçar / Cevapla 20 Temmuz 2019 at 14:34

    Merhabalar, opel vectra c 1.9 dizel 6 tam otomatik araç anladım. 4 ten 5 e ve 5 ten 6 ya geçişte vuruntu yapıyor? Sorun neler olabilir ve masrafı? Bu arada şanzıman hidroliğinin değişmemiş herlade..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.