Opel Corsa Otomatik Şanzıman Tamiri

Opel Corsa otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Opel Corsa araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Opel Corsa otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Opel Corsa otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Opel Corsa araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

  • Opel Corsa AW60-40LE (Aisin AF13) Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites                                                  
  • Opel Corsa 6T45 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Opel Corsa otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Opel Corsa araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Opel Corsa şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Opel Corsa otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Opel Corsa Şanzıman Yağı Değişimi

Opel Corsa şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Opel Corsa otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Opel Corsa şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Opel Corsa şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Opel Corsa Otomatik Şanzıman Tamiri

  1. Veysel
    Veysel / Cevapla 8 Şubat 2020 at 18:47

    2005 model 1.3dizel otomatik çırpsam var.1.vitesten 2.vitese geçerken vuruntu var.bazen 40km sıradayken vites değiştime yapmayarak motor devri artıyor araba sesi çok yükseliyor.3000devire kadar çıkıyor.2dakika sağa çekip bekleyince geçiyor.bu iki sorunumun şansımdansan kaynaklanma sebebi nedir.arabam 160000km.tşk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.