Opel Corsa Otomatik Şanzıman Tamiri

Opel Corsa otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Opel marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Opel Corsa otomatik şanzıman tipleri:

  • Opel Corsa AW60-40LE (Aisin AF13) Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites                                                  
  • Opel Corsa 6T45 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Opel otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Opel Corsa şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Opel Corsa Şanzıman Yağı Değişimi

Opel Corsa şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Opel Corsa otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Opel Corsa şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Opel Corsa şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.