Opel Antara Otomatik Şanzıman Tamiri

Opel Antara otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Opel marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Opel Antara otomatik şanzıman tipleri:

  • Opel Antara 55-51SN (Aisin AF33) Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
  • Opel Antara AF40 (Aisin TF80SC) Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vitesAlfa-Romeo-159-AF40-TF-80SC-Otomatik-Sanziman-Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Opel otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Opel Antara şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Opel Antara Şanzıman Yağı Değişimi

Opel Antara şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Opel Antara otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Opel Antara şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Opel Antara şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.