Nissan X-Trail Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan X-Trail otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Nissan marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Nissan Xtrail otomatik şanzıman tipleri:

  • Nissan X-Trail T30 RE4R01A (4 vites) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Nissan X-Trail T31 JF613E/AJ0 (6 vites) Otomatik Şanzıman Tamiri – 2.0 Benzinli
  • Nissan X-Trail T31 CVT Otomatik Şanzıman Tamiri – JF011E – 2.0 Dizel
  • Nissan X-Trail T32 CVT Otomatik Şanzıman Tamiri – JF017E – 1.6 Dizel

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Nissan X-Trail şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Nissan X-Trail Şanzıman Yağı Değişimi

Nissan X-Trail şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Nissan X-Trail otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nissan X-Trail şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Nissan X-Trail şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.