Nissan X-Trail Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan X-Trail otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Nissan X-Trail araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Nissan X-Trail otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Nissan X-Trail otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Nissan X-Trail araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Nissan X-Trail T30 RE4R01A (4 vites) Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Nissan X-Trail T31 JF613E/AJ0 (6 vites) Otomatik Şanzıman Tamiri – 2.0 Benzinli
 • Nissan X-Trail T31 CVT Otomatik Şanzıman Tamiri – JF011E – 2.0 Dizel
 • Nissan X-Trail T32 CVT Otomatik Şanzıman Tamiri – JF017E – 1.6 Dizel

Nissan X-Trail T32 CVT Arıza Kodları

2014 yılı ve sonrası üretimli dizel X-Trail araçlarda otomatik şanzıman olarak CVT8 olarak adlandırdığımız JF017E şanzıman bulunmaktadır. Bu şanzımanlarda en fazla karşılaşılan arıza devir saatinde dalgalanma ve sürüş anında titreme ve silkeleme problemleridir.

Eğer 2014 ve sonrası 1.6 Dizel Nissan X-Trail aracınızda bulunan 3WX1B Cvt şanzımanınızda aşağıdaki arıza kodlarından herhangi bir tanesi mevcut ise, en kısa sürede şanzımanınıza bakım yaptırmanız gerekmektedir.

 • P188E – Elektrikli hidrolik basınç pompası
 • P2765 – Hız sensörü arızası
 • P0715 – Hız sensörü arızası

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan X-Trail otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Çıkma CVT Şanzımanlara Güvenmeyin!

Özellikle 3WX1B kodlu T32 X-Trail 1.6 Dizel CVt şanzımanların piyasada çok sayıda çıkma şanzımanı bulunmakta, bilinçsizce araç sahiplerine satılan bu şanzımanlar kısa sürede problem çıkarmakta ve tamiri mümkün olmamaktadır. Bunun sonucu araç sahipleri binlerce TL harcayarak mağdur olmaktadır. Doğru onarım yöntemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, 0 216 365 95 00 nolu telefondan sizlere memnuniyet ile destek sağlanacaktır.

Nissan X-Trail araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan X-Trail şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Nissan X-Trail otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Nissan X-Trail Şanzıman Yağı Değişimi

Nissan X-Trail şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Nissan X-Trail otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nissan X-Trail şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Nissan X-Trail şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Nissan X-Trail Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Kemal Akgün
  Kemal Akgün / Cevapla 18 Ağustos 2019 at 03:17

  2002 model 2.2 dizel xtrail aracım var bu aracımı otomatik şanzımana dönüştürmek mümkün müdür.

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 19 Ağustos 2019 at 01:59

   Kemal Bey, bu işlem yerine direk olarak otomatik bir araç almanızı tavsiye ederiz.

 2. MURAT KILIÇ
  MURAT KILIÇ / Cevapla 30 Aralık 2019 at 21:53

  Kardeşimim 2014 model xtrail 1.6 dizel otomatik aracında kalkışta boşta gaz alıyor ama d veya r moduna alınca araç kalkmıyor, stop ediyor. Arızanın nedeni ne olabilir ?

  • Faruk
   Faruk / Cevapla 5 Ocak 2020 at 16:38

   Benim sorunum da ayni.ne yapabiliriz acaba.05323406032 numaram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.