Nissan Primera Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan Primera otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Nissan Primera araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Nissan Primera otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Nissan Primera otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Nissan Primera araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Nissan Primera >> RE4F04A Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Nissan Primera >> CVT (RE0F06A) Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan Primera otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Nissan Primera araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan Primera şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Nissan Primera otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Nissan Primera Şanzıman Yağı Değişimi

Nissan Primera şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Nissan Primera otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nissan Primera şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Nissan Primera şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Nissan Primera Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. davut uçar
  davut uçar / Cevapla 21 Mart 2019 at 15:44

  iyi günler nissan primera camino 1996 model aracımın otomatik şanzuman. motor hacmi 1800 küsür olarak geçiyor. Aracım 130 binde aracı yakın tarihte aldım şanzuman yağ değişimi yapılıp yapılmadığını bilmiyorub Aracımda 1. vitesten 2. vitese geçerken vuruntu yapıyor. özellikle gaz pedalına yüklenildiğinde daha belirgin halde hissediliyor hatta bazen gaz pedalını hafif dokunup ayağını gaz pedalından çekip araba kendisi 2. vitese geçtiğnide hissedilmiyor veya çok az hissediliyor. aracımda vites düşüşlerinde o vuruntu olmuyor sadece aracı kaldırırken 1den 2 ye geçerken oluyor. bu sıkıntının kaynağı yağ değişimi ile giderilirmi veya daha sıkınıtılı bi sorun varmıdır. Ben uzun süre kullanmayı düşündüğüm için her şartta şanzuman yağını değiştirmek istiyorum. tahmini yağ değişim maliyeti ne olur. teşekkürler

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 21 Mart 2019 at 16:30

   davut bey merhaba. yağ değişimi ile 1. vitesten 2. vitese geçerken yaşadığınız vuruntu problemi çözülmeyebilir. aracı cihaza bağlatıp arıza kodu aldınız mı. aldıysanız arızanın teşhisi konusunda yardımcı olmaya çalışalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.