Nissan Primera Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan Primera otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Nissan marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Nissan Primera otomatik şanzıman tipleri:

  • Nissan Primera RE4F04A Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Nissan Primera CVT (Zincirli) Otomatik Şanzıman Tamiri (RE0F06A)

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Nissan Primera şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Nissan Primera Şanzıman Yağı Değişimi

Nissan Primera şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Nissan Primera otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nissan Primera şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Nissan Primera şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.