Nissan Micra Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan Micra otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Nissan Micra araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Nissan Micra otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Nissan Micra otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Nissan Micra araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

  • Nissan Micra (K12) 4 Vites RE4F03A Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Nissan Micra (K13) CVT JF015E Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan Micra JF015E Şanzıman

Nissan Micra CVT Arızaları

Nissan Micra 1.2 benzinli araçlarda otomatik şanzman olarak CVT7 diye adlandırdığımız JF015E şanzıman bulunmaktadır. Bu şanzımanlar en fazla karşılaşılan arızalar sabit hızda giderken devir saatinde dalgalanma ve sürüş anında titreme ve silkeleme problemleridir.

Eğer Nissan Micra aracınızda bulunan 3JX0C Cvt şanzımanınızda aşağıdaki arıza kodlarından herhangi bir tanesi mevcut ise, en kısa sürede şanzımanınıza bakım yaptırmanız gerekmektedir.

  • P0732 – 2.Vites Hatalı Oran
  • P0746 – PC Selenoid A arızası
  • P0748 – Basınç sensör arızası
  • P1745 – Giriş kasnak hızı arızası
  • P2765 – Giriş hız sensör arızası

Nissan Micra CVT Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan Micra otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Nissan Micra araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan Micra şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Nissan Micra otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Nissan Micra Şanzıman Yağı Değişimi

Nissan Micra şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Nissan Micra otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nissan Micra şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Nissan Micra şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.