Nissan Juke Otomatik Şanzıman Tamiri

Nissan Juke otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Nissan Juke araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Nissan Juke otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Nissan Juke otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Nissan Juke CVT Arızaları

Nissan Juke 1.6 benzinli araçlarda otomatik şanzman olarak CVT7 diye adlandırdığımız JF015E şanzıman bulunmaktadır. Bu şanzımanlar en fazla karşılaşılan arızalar, kalkışta kazıma sesi, sabit hızda giderken devir saatinde dalgalanma ve sürüş anında titreme ve silkeleme problemleridir.

Eğer Nissan Juke aracınızda bulunan 3JX5C Cvt şanzımanınızda aşağıdaki arıza kodlarından herhangi bir tanesi mevcut ise, en kısa sürede şanzımanınıza bakım yaptırmanız gerekmektedir.

 • P0732 – 2.Vites Hatalı Oran
 • P0746 – PC Selenoid A arızası
 • P0748 – Basınç sensör arızası
 • P1745 – Giriş kasnak hızı arızası
 • P2765 – Giriş hız sensör arızası

Nissan Juke CVT Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan Juke JF015E otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Nissan Juke araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan Juke şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Nissan Juke otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Nissan Juke Şanzıman Yağı Değişimi

Nissan Juke şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Nissan Juke otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nissan Juke şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Nissan Juke şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Nissan Juke Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Efe
  Efe / Cevapla 20 Temmuz 2019 at 14:43

  2011 1,6 otomatik Nissan juke Aracımda Devir saatinde Dalgalanma Oluyor uzun yolda Şehir içinde sıkıntı yok Araç sanki böle Gitmiyormuş gibi bagırıyor ve devir saati Dalagalanmalı oluyor bide ayagımı gazdan çekmessem sanki vites atmıyor gibi oluyorrr bunun nedeni nedir acaba onun dılımda arçta tık ses yok

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 22 Temmuz 2019 at 13:32

   Efe Bey, şanzımanınız içerisindeki Kasnak-zincir mekanizmasında problem var gibi gözükmektedir. Bu arıza bir kez başladı mı, revizyon yapılmadan gitmesi mümkün gözükmemektedir.

 2. Ekrem
  Ekrem / Cevapla 10 Ağustos 2019 at 23:44

  İyi günler, cvt şanzımanda, hız azaltıp yeniden hızlanma durumunda tak diye bir vurma yapıyor, 40 50 km hızda ayağı gazdan çekince devir bir yükseliyor düşerken küt diye vurup düşüyor, r den d ye d den r ye geçişte te vuruyor küt diye. Kulaklar vb tamımı bakıldı, sanılan yağı değişti sorun aynı kaldı, sebebi nedir acaba

 3. Cvt üzdü
  Cvt üzdü / Cevapla 11 Şubat 2020 at 02:33

  Merhaba bu gün Nissan juke 2012 Tekna otomotik aracımı park ederken motordan tok bi ses geldi ve araç artık hareket etmedi fitese geçiyor lakin ne ileri ne geri en ufak bir ilerleme yok aracım sabahları zaten sıkıntılı geçişleri oluyordu çok dik olmayan yokuşlardan çıkamıyordu ve 3 bin devirden sonra dalgalanma yapıyordu cvt şanzıman komple mi gitti yoksa revizyonla çözülür mü acil dönüşlerinizi bekliyorum teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.