Mercedes CLK Otomatik Şanzıman Tamiri

Mercedes CLK (W208, C208, C207) otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Mercedes-Benz marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Mercedes-Benz CLK otomatik şanzıman tipleri:

  • Mercedes CLK 722.6 5 vites Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Mercedes CLK 722.9 7 vites Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Mercedes otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Mercedes CLK şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Mercedes CLK Şanzıman Yağı Değişimi

Mercedes CLK şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Mercedes CLK otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mercedes CLK şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Mercedes CLK şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Mercedes CLK Otomatik Şanzıman Tamiri

  1. Cemm
    Cemm / Cevapla 16 Eylül 2019 at 19:15

    Arabamda abs test yaziyor esp test yaziyor birden oldu vites atmiyor bende binmedim arabama bir bilgisayara baglattim duzce de sanzuman karti dedi bunun maliyeti nedir en dusuk acaba arabam clk200 w209 2004 model

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.