Freelander Otomatik Şanzıman Tamiri

Land Rover Freelander otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Freelander araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Freelander otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Freelander otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Land Rover Freelander araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

  • Freelander 2 >> AW AF21 (TF-80SC) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Freelander 2 >> Powershift MPS6 (6DCT450) Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Land Rover Freelander otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Land Rover Freelander araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Freelander şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Freelander otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Land Rover Freelander Şanzıman Yağı Değişimi

Land Rover Freelander şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Land Rover Freelander otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Land Rover Freelander şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Land Rover Freelander şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.