Freelander Otomatik Şanzıman Tamiri

Land Rover Freelander araçlarınızın otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Range Rover marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Freelander otomatik şanzıman tipleri:

  • Freelander 2: AW AF21 (TF-80SC) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Freelander 2: Powershift MPS6 (6DCT450) Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Freelander otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Land Rover Freelander şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Land Rover Freelander Şanzıman Yağı Değişimi

Land Rover Freelander şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Land Rover Freelander otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Land Rover Freelander şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Land Rover Freelander şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.