Land Rover Evoque Otomatik Şanzıman Tamiri

Range Rover Evoque araçlarınızın otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Range Rover marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

  • Range Rover Evoque: AW AF21 (TF-80SC) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Range Rover Evoque: Powershift MPS6 (6DCT450) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Range Rover Evoque: ZF 8HP70 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Range Rover Evoque: ZF 9HP48 Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Range Rover Evoque otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Land Rover Evoque şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Land Rover Evoque Şanzıman Yağı Değişimi

Land Rover Evoque şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Land Rover Evoque otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Land Rover Evoque şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Land Rover Evoque şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.