Kia Sportage Otomatik Şanzıman Tamiri

Kia Sportage otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Kia marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Kia Sportage otomatik şanzıman tipleri:

  • Kia Sportage RE5R05A Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites Jatco
  • Kia Sportage F4A42 Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites
  • Kia Sportage A6MF1 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Kia otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Kia Sportage şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Kia Sportage Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Kia Sportage şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Kia Sportage otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kia Sportage şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Kia Sportage şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.