Kia Sportage Otomatik Şanzıman Tamiri

Kia Sportage otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Kia Sportage araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Kia Sportage otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Kia Sportage otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Kia Sportage araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Kia Sportage RE5R05A Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
 • Kia Sportage F4A42 Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites
 • Kia Sportage A6MF1 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Kia Sportage otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Kia Sportage araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Kia Sportage şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Kia Sportage otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Kia Sportage Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Kia Sportage şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Kia Sportage otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kia Sportage şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Kia Sportage şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

6 thoughts on “Kia Sportage Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Mustafa kaya
  Mustafa kaya / Cevapla 25 Haziran 2019 at 19:59

  Selam iyi çalışmalar 2005 kia sportage aracım kilometre arızası vites geçişlerinde sorun yaşıyorum

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 27 Haziran 2019 at 08:59

   Mustafa Bey, RE5R şanzımanlar yavaş yavaş ömrünü doldurmaktadır. Eğer İstanbul’da iseniz, buyurun bir çayımızı için, arkadaşlarımız aracınızı kontrol etsinler. Ekspertiz işlemlerimiz ücretsizdir.

 2. Okan
  Okan / Cevapla 28 Haziran 2019 at 04:58

  96 model otomatik kia sportage sorunlarıyla da ilgikeniyor musunuz?

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 28 Haziran 2019 at 08:47

   Maalesef, araç modeli ve üzerindeki şanzıman ile ilgili bilgimiz bulunmamaktadır.

 3. ahmet
  ahmet / Cevapla 28 Temmuz 2019 at 14:07

  2008 kia sportage sahibiyim motor resmi yanıyor monitörde bilgisayara soktum otomatik vites beyni arızası dediler ama hiç bir sorun olmuyor arabamda ne yapmam gerekiyor ben manisadayım yardımcı olursanız sevinirim

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 12 Ağustos 2019 at 08:45

   Ahmet Bey, aracınızı bilgisayara soktuğunuzda ekrandaki arıza koduna ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu şekilde size daha fazla yardımcı olabiliriz. 05522791288 nolu telefondan Ege bölge sorumlumuz Çağdaş Bey’e ulaşabilirsiniz. Kendisi size yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.