Kia Sorento Otomatik Şanzıman Tamiri

Kia Sorento otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Kia Sorento araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Kia Sorento otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Kia Sorento otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Kia Sorento araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Kia Sorento RE5R05A Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
 • Kia Sorento A5HF1 Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
 • Kia Sorento A6MF2 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites
 • Kia Sorento A6LF3 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites
Kia Sorento RE5R05A Otomatik Şanzıman

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Kia Sorento otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Kia Sorento araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Kia Sorento şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Kia Sorento otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Kia Sorento Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Kia Sorento şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Kia Sorento otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.comsayfasından ulaşabilirsiniz.

Kia Sorento şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Kia Ceed şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.comsayfasından ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Kia Sorento Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Akın Turgut
  Akın Turgut / Cevapla 6 Temmuz 2019 at 18:31

  2006 sorento sahibiyim yokuşta araç kayma yapıyor önemsemem gereken bir sorun mu

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 6 Temmuz 2019 at 19:16

   Akın Bey, tork konvertörünüzün revizyon zamanı gelmiş gözüküyor. Bu şekilde uzun dönem kullanmanız masrafınızı yükseltecektir.

 2. Ali Emre Coşkun
  Ali Emre Coşkun / Cevapla 7 Temmuz 2019 at 22:21

  2006 model sorento kullanıcısıyım vitesi p konumundan d veya r ye aldığımda hızlı aldığımda özellikle vuruntu sesi geliyor hareket halinde bi sıkıntı farketmiyorum

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 9 Temmuz 2019 at 20:39

   Ali Emre Bey, aracınızda elektriksel bir problem olabilir. İstanbul’da mısınız? Eğer İstanbul’da iseniz, buyurun bir çayımızı için, biz de aracınızı ücretsiz bir inceleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.