Kia Picanto Otomatik Şanzıman Tamiri

Kia Picanto otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Kia marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Kia Picanto otomatik şanzıman tipleri:

  • Kia Picanto JF405 Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites Jatco

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Kia otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Kia Picanto şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Kia Picanto Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Kia Picanto şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Kia Picanto otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kia Picanto şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Kia Picanto şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.