Jaguar XF Otomatik Şanzıman Tamiri

Jaguar XF otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Jaguar marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Jaguar XF serisi araçlarında ZF şanzıman kullanmaktadır. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Jaguar XF otomatik şanzıman tipleri:

 • Jaguar XF ZF 6HP26 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites
 • Jaguar XF ZF 6HP28 Otomatik Şanzıman Tamiri – 6 ileri vites
 • Jaguar XF ZF 8HP45 Otomatik Şanzıman Tamiri – 8 ileri vites
 • Jaguar XF ZF 8HP70 Otomatik Şanzıman Tamiri – 8 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Jaguar otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Jaguar XF şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Jaguar XF Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

JJaguar XF şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Jaguar XF otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Jaguar XF şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Jaguar XF şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Jaguar XF Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Cafer Tekir
  Cafer Tekir / Cevapla 16 Ekim 2019 at 15:48

  2009 model Jaguar XF kullanıyorum,156.000 km.80-100 km aralığında rampa inişinden hemen sonra çıkışa geçen yol şartlarında özellikle ve bazen aynı hızlarda düz yolda silkeme yapıyor.Tork konvertörü arızası teşhisi konup tamir edildi.Ancak sorun aynen devam ediyor.
  Bu konuda fikrinizi alabilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.