Isuzu Otomatik Şanzıman

Isuzu marka aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Isuzu araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Isuzu otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Isuzu otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Isuzu grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

  • Isuzu D-Max: Aisin A340

Isuzu araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Isuzu şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Isuzu otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Isuzu Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Isuzu şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Isuzu otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Isuzu şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Isuzu şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Isuzu Otomatik Şanzıman

  1. Recep YAZICI
    Recep YAZICI / Cevapla 18 Haziran 2019 at 21:06

    Sayın İlgili.

    Sadece yaz aylarında kullandığım 2008 model Isuzu D-Max 3.0 4X4 Otomatik araç sahibiyim. Aracım şuan 150.000 Km ‘de. Yaklaşık 2 yıl kadar önce çekiş düşüklüğü ve aşırı yakıt tüketimi sebebiyle şanzuman revize edildi ( yada edildiği söylendi ). Bu çekiş düşüklüğüne neden olabilecek yakıt sistemi vs gibi bir hata bulunamadı buna rağmen araç eskisi gibi değil ve hızlanmada çok zayıf kalıyor. Bunun nedeni şanzuman ile ilgili olabilirmi. Bunun testi için ne gibi işlemler yapıyorsunuz ? Tecrübeye çıkarak anlaşılabilecek bir sorunmudur yoksa şanzumanı söküp kontrol etmenizmi gerekiyor.
    Tşk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.