Infiniti QX Otomatik Şanzıman Tamiri

Infiniti QX araçlarınızın otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Infiniti marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Infiniti QX otomatik şanzıman tipleri:

  • Infiniti QX RE5R05A Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
  • Infiniti QX RE7R01A Otomatik Şanzıman Tamiri – 7 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Infiniti otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Infiniti QX şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Infiniti QX Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Infiniti QX şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Infiniti QX otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Infiniti QX şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Infiniti QX şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.