Infiniti I30 Otomatik Şanzıman Tamiri

Infiniti I30 araçlarınızın otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Infiniti marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Infiniti I30 otomatik şanzıman tipleri:

  • Infiniti I30 RE4F04A/RE4F04B Otomatik Şanzıman Tamiri – 4 ileri vites
  • Infiniti I30 RE5R05A Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
  • Infiniti I30 RE7R01A Otomatik Şanzıman Tamiri – 7 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Infiniti otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Infiniti I30 şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Infiniti I30 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Infiniti I30 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Infiniti I30 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Infiniti I30 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Infiniti I30 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Infiniti I30 Otomatik Şanzıman Tamiri

  1. Bahadır Baraz
    Bahadır Baraz / Cevapla 13 Mart 2020 at 23:50

    Hayırlı günler 1998 model İnfiniti i30 aracımın radyatörü değiştikten sonra, araç soğukken D ye taktığımda, ısındıran sonra ise 1 den 2. Vitese geçişte vurma yapıyor. Sebebi ne olabilir? Firmanız bu konuda bana teknik yardımda bulunabilirmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.