Infiniti FX Otomatik Şanzıman Tamiri

Infiniti FX araçlarınızın otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Infiniti marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Infiniti FX otomatik şanzıman tipleri:

  • Infiniti FX RE5R05A Otomatik Şanzıman Tamiri – 5 ileri vites
  • Infiniti FX RE7R01A Otomatik Şanzıman Tamiri – 7 ileri vites

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Infiniti otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Infiniti FX şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Infiniti FX Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Infiniti FX şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Infiniti FX otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Infiniti FX şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Infiniti FX şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.