Hyundai Sonata Otomatik Şanzıman Tamiri

Hyundai Sonata otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Hyundai Sonata araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Hyundai Sonata otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Hyundai Sonata otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Hyundai Sonata araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Hyundai Sonata >> 4 ileri vites F4A42 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Hyundai Sonata >> 5 ileri vites A5HF1 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Hyundai Sonata >> 6 ileri vites A6LF1 Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Hyundai Sonata otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Hyundai Sonata araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Hyundai Sonata şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Hyundai Sonata otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Hyundai Sonata Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Hyundai Sonata şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Hyundai Sonata otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hyundai Sonata şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Hyundai Sonata şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Hyundai Sonata Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Murat
  Murat / Cevapla 24 Haziran 2019 at 22:14

  Usta selamün aleyküm hayırlı işler hyundai sonata 2.o motor 2005 model vites 1 den 2 ye bazen gecmiyor gecsede 2 den 3 e gecmiyor bazende sıkıntı olmuyor manuale alıp 2 ve 3 e attıgım zaman kabul etmeyip vitesi bosa aliyor gibi

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 28 Haziran 2019 at 11:44

   Murat Bey, şanzımanınızın bakım zamanı gelmişe benziyor. Bahsettiğiniz arızalar olduğunda mutlaka bir arıza kodu atar TCM araç beynine. Bir arıza tespit cihazına bağlatıp arıza kodlarını paylaşırsanız size yardımcı olmaya çalışırız. Eğer İstanbul’da iseniz, biz de yardımcı olabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.