Hyundai ix35 Otomatik Şanzıman Tamiri

Hyundai ix35 otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Hyundai marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Hyundai ix35 otomatik şanzıman tipleri:

  • Hyundai ix35 A6LF1/A6MF1 Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Hyundai otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Hyundai ix35 şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Hyundai ix35 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Hyundai ix35 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Hyundai ix35 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hyundai ix35 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Hyundai ix35 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.