Hyundai i20 Otomatik Şanzıman Tamiri

Hyundai i20 otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Hyundai i20 araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Hyundai i20 otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Hyundai i20 otomatik şanzıman arızası için kesin çözüm üretmekteyiz.

Hyundai i20 araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Hyundai i20 A4CF1/A4CF2 Otomatik Şanzıman Tamiri

 • Hyundai i20 A6LF1/A6MF1 Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Hyundai i20 otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Hyundai i20 araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Hyundai i20 şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Hyundai i20 şanzıman fiyatı ve diğer otomatik şanzıman fiyatları için (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Hyundai i20 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Hyundai i20 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Hyundai i20 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hyundai i20 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Hyundai i20 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Hyundai i20 Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Yaşar
  Yaşar / Cevapla 23 Ocak 2020 at 20:14

  Aracım 145.000 km de ben ikinci sahibiyim hiç yağ değişmedi değiirsem sorun yaşarmıyım bir çok yer sarsıntı olur dedi bende değiştirmeye korktum

 2. Mustafa Cansız
  Mustafa Cansız / Cevapla 25 Şubat 2020 at 12:40

  Sayın Yetkili,

  aracım 2015 model I20 1.4 MPI. Aracımın vites geçişlerinde sorun yok ancak, P’den R’ye ya da D’ye alınca ufak bir sarsıntı oluyor. Bu normal midir? Bu şikayet ile ilgili nasıl bir yol izlemeliyim?

  Cevabınız için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.