Hyundai i20 Otomatik Şanzıman Tamiri

Hyundai i20 otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Hyundai marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Hyundai i20 otomatik şanzıman tipleri:

  • Hyundai i20 A4CF1/A4CF2 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Hyundai i20 A6LF1/A6MF1 Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Hyundai otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Hyundai i20 şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Hyundai i20 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Hyundai i20 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Hyundai i20 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hyundai i20 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Hyundai i20 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.