Hyundai Getz Otomatik Şanzıman Tamiri

Hyundai Getz otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Hyundai Getz araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Hyundai Getz otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Hyundai Getz otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Hyundai Getz araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Hyundai Getz A4CF1/A4CF2 Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Hyundai Getz otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Hyundai Getz araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Hyundai Getz şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Hyundai Getz otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Hyundai Getz Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Hyundai Getz şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Hyundai Getz otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hyundai Getz şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Hyundai Getz şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Hyundai Getz Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. mustafa
  mustafa / Cevapla 28 Nisan 2019 at 01:05

  Merhaba,

  1.4 2007 Otomatik Getz var. Seyir halinde D konumunda dur kalk trafiğinde ilerlerken stop etti araç. Ama zınk diye değil, hissettirmedi bile hiç. Motor çalışmayı durdurdu sanki sadece elektriği kesti. Bir kaç defa denedim çalışmadı. Fakat toplamda yarım saat sonra çalıştı, hareket ettim eve geldim park yeri ararken yine aynı sorun meydana geldi.
  Bu stop etme, elektrik kesme neden kaynaklanabilir ? Yardımcı olabilir misiniz ?

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 1 Mayıs 2019 at 17:14

   Mustafa Bey, aracınızda spesifik bir arıza olduğu için test etmeden birşey söylememiz pek mümkün değildir. İstanbul’da mı yaşıyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.