Hyundai Elantra Otomatik Şanzıman Tamiri

Hyundai Elantra otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Hyundai Elantra araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Hyundai Elantra otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Hyundai Elantra otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Hyundai Elantra araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

 • Hyundai Elantra >> 4 Vites A4CF1-A4CF2 Otomatik Şanzıman Tamiri

 • Hyundai Elantra >> 6 Vites A6LF1/A6MF1 Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Hyundai Elantra otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Hyundai Elantra araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Hyundai Elantra şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Hyundai Elantra otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Hyundai Elantra Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Hyundai Elantra şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Hyundai Elantra otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hyundai Elantra şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Hyundai Elantra şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

8 thoughts on “Hyundai Elantra Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. ömer uyar
  ömer uyar / Cevapla 30 Mart 2019 at 12:53

  Merhabalar. 1996 model hyundai elentra 1.8 gls model otm. vites bir aracım var sabah soğuk havalarda çalıştırdıktan sonra aracı hareket ettirmek isterken geri vitese takıp ayağımız frende iken daha hareket etmeden titreşimle birlikte araç stop ediyor. D konumunda ise ayak frende iken stop etme olmuyor fakat titreşim devam ediyor ısındıktan sonra sadece titreşim yapıyor. onun dışında herhangi bir vuruntu viteslerde kaçırma meydana gelmiyor sorun ne olabilir ilk olarak sorunun çözümü açısından nereden başlayalım. bir fikir verirseniz çok minnettar kalırım

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 31 Mart 2019 at 12:49

   İlk olarak aracın şanzımanına giden elektrik soketini sökerek geri viteste aynı hareketi yapıp yapmadığını kontrol etmenizi öneririz. Bununla birlikte titreşiminiz şanzıman ve motor kulaklarından olabilir, onları da kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz.

 2. YAHYA
  YAHYA / Cevapla 3 Nisan 2019 at 20:55

  SLM 2006 MODEL OTOMATİK ELENTRAM VAR YOKUŞLARDA İLK KALKIŞTA VİTES 1 DEN 2 YE GEÇERKEN BAYA ZORLANIYOR. .FAZLA GAZ VERMEM GEREKİYOR.DÜZ YOLDA YAPMIYOR AMA. BİDE YOKUŞLARDA ÇOK AĞIR KALIYOR.BUJİ VE KABLOLARI ORJİNAL YENİ DEĞİŞTİM . ARACIM KM DE 59 KURUŞ YAKIYOR. SEBEBİ NEDİR

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 13 Nisan 2019 at 06:59

   Yahya Bey, 1’den 2’ye geçerken açma-kapama yapan selenoid valflerden, hidrolik valf ünitesinden veya teflonlarınızdan kaynaklanabilir. Eğer yokuşta ağır kalkışınız var ise, aracınızda tork problemi de olabilir. Müsait bir zamanınızda aracınızı getirirseniz, arıza tespit cihazı ile bağlanıp elde edilen veriler ışığında daha sağlıklı yardımcı olabiliriz.

 3. Seydi HATAY
  Seydi HATAY / Cevapla 8 Mayıs 2019 at 15:13

  Merhaba, 2006 Elantra 1.6 gls aracımız var otomatik şanzıman yaz aylarında hava ısındıktan sonra vuruntu yapıyor. Ara ara da 120 km yi geçtikten sonra koruma vitesine alıyor. Bu vuruntu sorunu kışın hiç olmuyor. Ne yapacağımı bilemedim. Ankaradayım çözüm bulabileceğime inansam istanbula da getiririm. Çok sıktı bu sorun. Şanzımanı açtırmaktan da çekiniyorum. Nereden kaynaklanacağı konusunda bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 10 Mayıs 2019 at 10:44

   Seydi Bey, aracınızda LPG var mıdır?

 4. Soner
  Soner / Cevapla 17 Mayıs 2019 at 10:22

  2011 model Elantra 1.6 mode ov otomatik aracım var 137 binde bir haftadır D den R ye alırken tak sesi geliyor aynısı R den D ye geçerken de yapiyor

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 17 Mayıs 2019 at 13:59

   Soner Bey, ilk olarak şanzıman takozlarınızı kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz. Eğer sorununuz devam ederse, buyurun aracınızı birlikte bir test edelim. Test için herhangi bir ücret almıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.