Hakkımızda

Türkiye genelinde motor yenileme konusunda bayi teşkilatına sahip olan GMY, bu kez otomatik şanzıman yenileme konusunda yapılanarak Türkiye genelindeki bayi teşkilatı ile hizmet vermeye başlamıştır. ATCO, Türkiye’nin en son teknolojiye sahip şanzıman yenileme merkezidir. Aynı zamanda FIRM, APRA ve ATRA gibi uluslararası derneklerin de üyesi olan ATCO bir GMY iştirakidir.

Eylül 2015’den itibaren bir GMY iştiraki olan ATCO markası altında yeni projemiz ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Üyesi olduğumuz FIRM ve APRA’nın dünyadaki üyelerinin uyguladığı parça yenileştirme süreçleri ATCO tarafından da uygulanmaktadır. Otomatik şanzımanlar orijinal üretici standartlarına göre revize edilerek final testleri yapılarak müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Amacımız sektörde otomatik şanzıman konusunda olması gereken teknik gerekleri karşılayarak, üretici firmaların tarif ettiği teknik standartlarda onarım ve test süreçlerini gerçekleştirmek ve dünya standartlarında hizmet vermektir.

5 thoughts on “Hakkımızda

 1. Hüseyin
  Hüseyin / Cevapla 24 Temmuz 2019 at 13:35

  Slm alanyadan huseyin megan 2 otomatik vites aracım özellikle şehir içi dür kalklarda boşa düşüyor gaz verince 3. …5 saniye sonra kalkıyor biz sorunu bulamadık yardım edermisiniz

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 5 Ağustos 2019 at 18:38

   Hüseyin Bey, probleminiz hidrolik ünite veya valf body kaynaklı olabilir. Size nasıl yardımcı olabiliriz?

 2. mehmet baloglu
  mehmet baloglu / Cevapla 30 Eylül 2019 at 14:27

  zıncıri kopan otomatık nıssan sanzımanı kaç günde yaparsınız x trai 2014

 3. Kürşat
  Kürşat / Cevapla 5 Ekim 2019 at 19:12

  Aracım peugeot 406 1 ve 2. Viteste arada vuruntu yapiyor ve sport da dahi olsa 1 veya 2. Viteste vitesi erken atıyor(yeni yapmaya basladı). Rampa da lastigin onunde kasis misali hafif yükselti var ise kalkiş yapmiyor sabit kaliyor. Sizce sorun nedir?

 4. onur
  onur / Cevapla 14 Ekim 2019 at 13:59

  Merhaba 2012 Modeil 1.4 otomatik opel astra aracımın şanzıman beyni arızalı olduğunu söylediler siz tamirini yapabilirmsiniz yada çıkma konsunda yardımcı olabilirmisniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.