Ford Mondeo Otomatik Şanzıman Tamiri

Ford-Mondeo-Powershift-MPS6-6DCT450-6F35-Otomatik-Sanziman-tamir

Ford Mondeo otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Ford Mondeo araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Ford Mondeo otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Ford Mondeo otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Ford Mondeo Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Ford Mondeo araçlara garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz şanzıman tipleri:

 • Ford Mondeo >> AF21 (TF-81SC) 6 vites Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Ford Mondeo Ecoboost >> 6F35 Otomatik Şanzıman Tamiri
 • Ford Mondeo 2.0 Dizel >> Powershift Şanzıman Tamiri (MPS6 – 6DCT450 Islak kavrama)

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Ford Mondeo otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Ford Mondeo Powershift Kavrama Değişimi

Uzun yıllardır Avis gibi Türkiye’nin en büyük Ford araç parkına sahip filosunun şanzıman arızaları konusunudaki çözüm ortağı olan firmamızda Ford Mondeo Powershift otomatik şanzıman tamiri garantili olarak yapılmaktadır. Mondeo powershift şanzımanların en büyük sorunu olan kalkışta titreme problemine karşı, firmamızda kavrama kiti tamiri ve değişimi yapılmaktadır. Güncel Ford Monedeo powershift kavrama fiyatı ve Mondeo powershift kavrama değişimi fiyatı için 0 216 365 95 00 nolu telefondan servis danışmanımıza ulaşabilirsiniz.

Ford Mondeo Otomatik Vites Arızaları

Ford Mondeo powershift şanzımanların en büyük sorunu olan kalkışta titreme problemidir. Kavrama sorunu haricinde Ford powershift şanzımanların diğer bilinen bir arızası, powershift mekatronik ünitenin bozulmasıdır. En belirgin arıza tipleri, geri vites veya D konumuna alındığında şanzımanda vuruntu ve ilerleyen durumlarda şanzımanın bazı viteslere hiç geçmemesidir. Çoğu zaman araç ekranında bu durumda “Düşük Şanzıman Performansı” uyarısı belirir.

Ford Mondeo araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Ford Mondeo şanzıman arızası ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Ford Mondeo otomatik şanzıman fiyatı bilgilerine (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ford Mondeo Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Ford Mondeo şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Ford Mondeo otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ford Mondeo şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Ford Mondeo şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Ford Mondeo Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Erkan önsöz
  Erkan önsöz / Cevapla 21 Nisan 2019 at 14:47

  Merhaba bende 1998 model Mondeo var otomatik vites od off lambası yanıp sonuyordu sonra şimdi yanıp sönmüyor ama vurundu var vites geçişlerinde ve geri vitese gecisde neden olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim

 2. AtcoAdmin
  AtcoAdmin / Cevapla 21 Nisan 2019 at 16:11

  Erkan Bey, aracınızı bir arıza tespit cihazına bağlatıp şu an şanzımanda gözüken arıza kodlarını paylaşabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.