Ford Fusion Otomatik Şanzıman Tamiri

Ford Fusion otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Ford marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Ford Fusion otomatik şanzıman tipleri:

  • Ford Fusion 4F27E 4 Vites Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Ford Fusion Powershift Otomatik Şanzıman Tamiri (6DCT250 Kuru kavrama)
  • Ford Fusion Powershift MPS6 Otomatik Şanzıman Tamiri (6DCT450 Islak kavrama)
  • Ford Fusion 6F35 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Ford Fusion AF21 (TF-81SC) 6 vites Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Ford otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Ford Fusion otomatik vites şanzıman test videolarımızı aşağıda izleyebilirsiniz:

Güncel Ford Fusion şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Ford Fusion Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Ford Fusion şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Ford Fusion otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ford Fusion şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Ford Fusion şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.