Ford Focus Otomatik Şanzıman Tamiri

Ford Focus otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Ford marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Ford Focus otomatik şanzıman tipleri:

  • Ford Focus 4F27E 4 Vites Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Ford Focus Powershift Otomatik Şanzıman Tamiri (6DCT250 Kuru kavrama)
  • Ford Focus Powershift MPS6 Otomatik Şanzıman Tamiri (6DCT450 Islak kavrama)
  • Ford Focus 6F35 Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Ford otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Ford Focus otomatik vites şanzıman test videolarımızı aşağıda izleyebilirsiniz:

Güncel Ford Focus şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Ford Focus Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Ford Focus şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Ford Focus otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ford Focus şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Ford Focus şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.