Ford C-Max Otomatik Şanzıman Tamiri

Ford C-Max ve S-Max otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Ford marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Ford C-Max otomatik şanzıman tipleri:

  • Ford C-Max AF21 (TF-81SC) 6 vites Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Ford C-Max 6F35 Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Ford C-Max MPS6 Powershift 6DCT450 Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Ford otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Ford C-Max şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Ford C-Max Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Ford C-Max şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Ford otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ford C-Max şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Ford C-Max şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.