Fiat Freemont Otomatik Şanzıman Tamiri

Fiat Freemont otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Fiat marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Fiat Freemont 62TE otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Kesin çözüm üretebildiğimiz Freemont şanzıman arızalarının arıza kodları:

P0729 – 6.vites dişli oranı hatası
P0732 – 2.vites dişli oranı hatası – 1’den 2’ye geçerken boşa düşme
P0733 – 3.vites dişli oranı hatası – 2’den 3’e geçerken boşa düşme
P0735 – 5.vites dişli oranı hatası
P0792 – Vites hız oranı hatası
P1745 – Hat basıncı çok yüksek
P1790 – Geçiş sonrası hata
Yavaşlarken ve vites düşürürken araçta silkeleme ve titreme

Güncel Fiat Freemont şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Fiat Freemont Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Fiat Freemont şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Fiat Freemont otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Fiat Freemont şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Fiat Freemont şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.