Fiat Otomatik Şanzıman

Fiat aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Fiat araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Fiat otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Fiat otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Fiat grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

– Fiat Brava/Bravo Otomatik Şanzıman AF13 (60-40LE)
– Fiat 500/Egea Otomatik Şanzıman TF-72SC
– Fiat Freemont Otomatik Şanzıman 62TE

Fiat Freemont 62TE Otomatik Şanzıman

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Fiat otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Fiat marka araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Fiat şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Fiat otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Fiat Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Fiat şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Fiat otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Fiat şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Fiat şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.