Fiat Otomatik Şanzıman

Fiat aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Fiat araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Özellikle Fiat Freemont şanzıman tamiri ve Freemont şanzıman arızası konusunda uzmanlamış ekibimiz, sizlere her türlü desteği sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Fiat otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Fiat otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz. Her türlü Fiat otomatik şanzıman tamiri için, Türkiye’nin en modern tesisi olan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Fiat Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Fiat grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

– Fiat Brava/Bravo Otomatik Şanzıman AF13 (60-40LE)
– Fiat 500/Egea Otomatik Şanzıman TF-72SC
– Fiat Freemont Otomatik Şanzıman (62TE şanzıman)

Fiat Freemont 62TE Otomatik Şanzıman

Fiat Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Fiat otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Fiat marka araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Fiat şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Fiat otomatik şanzıman fiyatları ve Freemont otomatik şanzıman fiyatları için (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Fiat Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Fiat şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Fiat otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Fiat şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Fiat şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Fiat Otomatik Şanzıman

 1. Ertan
  Ertan / Cevapla 22 Temmuz 2019 at 03:15

  Kolay gelsin aracım brava yağ basınç düşük hatası veriyor bursada yaptıramadım

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 24 Temmuz 2019 at 07:39

   Ertan Bey, arıza kodunu tam açılımı ile paylaşabilir misiniz? Araca herhangi bir şekilde şanzıman revizyonu vb yaptırdınız mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.