Dodge Otomatik Şanzıman

Dodge aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Dodge araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Dodge otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Dodge otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz. Her türlü Dodge otomatik şanzıman tamiri için, Türkiye’nin en modern tesisi olan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Dodge Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Dodge grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

. Dodge Journey Otomatik Şanzıman Tamiri (Ya da ülkemizde bilinen adıyla Fiat Freemont otomatik şanzıman tamiri)
. Dodge Challenger NAG1 (722.6) Otomatik Şanzıman Tamiri
. Dodge Nitro 2.8 Crdi Otomatik Şanzıman Tamiri – NAG1 (722.6) 
. Dodge Challenger ZF 8HP70 ve 845RE (ZF 8HP45) Otomatik Şanzıman Tamiri

62TE Otomatik Şanzıman Tamiri

Dodge Şanzıman Tamiri ve Testi

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Dodge otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Dodge Journey / Fiat Freemont 62TE Otomatik Şanzıman Tamir Sonrası Final Testi:

Dodge araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Dodge şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Dodge otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Dodge Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Dodge şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Dodge otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.comsayfasından ulaşabilirsiniz.

Dodge şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Citroen şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.comsayfasından ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Dodge Otomatik Şanzıman

 1. Celal Kartaşı
  Celal Kartaşı / Cevapla 3 Mayıs 2019 at 21:17

  2010model Dodge journey aracım var yokusda fazla vites değiştiriyor ve titreme yapıyor Samsun Bafra dan yazıyorum sorun ne olabilir

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 5 Mayıs 2019 at 11:45

   Celal Bey, titreme probleminiz ilk kalkışlar esnasında da var mıdır? Aracınızda motorunuz ile ilgili bir işlem yaptırdınız mı? Ya da bir şikayet/arıza ışığı mevcut mu?

 2. barış
  barış / Cevapla 1 Ocak 2020 at 20:22

  dodge nitro otomatik var bende ustam vitese geçmedi motor lambası yandı daha sonra kapatıp çalıştırdım kendine geldi ama daha sonra yolda bıraktı gaz yiyo vitese geçmiyo usta

 3. barış
  barış / Cevapla 1 Ocak 2020 at 20:25

  ustam motor lambası yanıyo ondan sonra çekişte sıkıntı oluyodu ama gidiyodu götürdüm bi ustaya gösterdim yakıt filtresi hava filtresi gösteriyo dedi makşna onları değiştik bu sefer biraz düzeldi sonra gene motor lambası yandı sonra hiç vitese geçmedi öyle kaldı ustam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.