Citroen C4 Otomatik Şanzıman Tamiri

Citroen-C4-AL4-DPO-6-ileri-vites-TF80-AF40

Citroen C4 otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Citroen marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

Renault-Clio-AL4-DPO-Otomatik-Sanziman

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün 4 ileri vites AL4/DPO, 6 ileri vites TF-80(AF40),  EAT6 (TF-70) ve Powershift MPS6i/DCT451 tip otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Citroen C4 şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Citroen C4 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Citroen C4 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Citroen C4 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Citroen C4 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Citroen C4 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.