Chevrolet Lacetti Otomatik Şanzıman Tamiri

Chevrolet Lacetti otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Chevrolet Lacetti araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Chevrolet Lacetti otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Chevrolet Lacetti otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Chevrolet Lacetti araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

  • GM 6T30 Otomatik Şanzıman

  • GM 6T40 Otomatik Şanzıman

ChervoletLacetti6T40otomatiksanziman

  • GM 6T45 Otomatik Şanzıman

ChervoletLacetti6T45otomatiksanziman

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Chevrolet Lacetti otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Chevrolet Lacetti araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Chevrolet Lacetti şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Chevrolet Lacetti otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Chevrolet Lacetti Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Chevrolet Lacetti şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Chevrolet Lacetti otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Chevrolet Lacetti şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Chevrolet Lacetti şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Chevrolet Lacetti Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Şaban o kuran
  Şaban o kuran / Cevapla 31 Temmuz 2019 at 23:15

  Selamünaleyküm hayırlı akşamlar 2005 model 16SX large hatchback araba otomatik Aracımın Photomaton gecesinde ikinci vitesten üç & dörde geçmiyorum boşa düşüyor bunun için bilgi verebilir misiniz

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 12 Ağustos 2019 at 10:35

   Şaban bey, büyük ihtimalle şanzıman içerisinde mekanik bir hasar var ve bundan dolayı şanzımanınız ikinci vitesten yukarısını yapamamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.