Chevrolet Lacetti Otomatik Şanzıman Tamiri

Chevrolet Lacetti otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Chevrolet marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Cheevrolet Lacetti otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Revizyonunu gerçekleştrdiğimiz Chevrolet Lacetti şanzıman türleri:

    • GM 6T30 Otomatik Şanzıman

    • GM 6T40 Otomatik Şanzıman

ChervoletLacetti6T40otomatiksanziman

    • GM 6T45 Otomatik Şanzıman

ChervoletLacetti6T45otomatiksanziman

Güncel Chevrolet Lacetti şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Chevrolet Lacetti Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Chevrolet Lacetti şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Chevrolet Lacetti otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Chevrolet Lacetti şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Chevrolet Lacetti şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.