Chevrolet Kalos Otomatik Şanzıman Tamiri

Chevrolet Kalos otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Chevrolet marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Cheevrolet Kalos otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Revizyonunu gerçekleştrdiğimiz Chevrolet Kalos şanzıman türleri:

    • GM 6T30 Otomatik Şanzıman

    • GM 6T40 Otomatik Şanzıman

ChervoletKalos6T40otomatiksanziman

Güncel Chevrolet Kalos şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Chevrolet Kalos Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Chevrolet Kalos şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Chevrolet Kalos otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Chevrolet Kalos şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Chevrolet Kalos şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.