Chevrolet Captiva Otomatik Şanzıman Tamiri

Chevrolet Captiva otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Chevrolet marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Cheevrolet Captiva otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Revizyonunu gerçekleştrdiğimiz Captiva şanzıman türleri:

    • GM 6T45 Otomatik Şanzıman

ChervoletCaptiva6T45otomatiksanziman

    • Aisin 55-51SN AF33 Otomatik Şanzıman

Güncel Chevrolet Captiva şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Chevrolet Captiva Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Chevrolet Captiva şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Chevrolet Captiva otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Chevrolet Captiva şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Chevrolet Aveo şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.