Chevrolet Aveo Otomatik Şanzıman Tamiri

Chevrolet Aveo aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Chevrolet Aveo araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Chevrolet Aveo otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Chevrolet Aveo otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Chevrolet Aveo grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

    • Chevrolet Aveo GM 6T30 Otomatik Şanzıman:

    • Chevrolet Aveo GM 6T40 Otomatik Şanzıman:

ChervoletAveo6T40otomatiksanziman


Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Chevrolet Aveo otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Chevrolet Aveo araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Chevrolet Aveo şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Chevrolet Aveo otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Chevrolet Aveo Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Chevrolet Aveo şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Chevrolet Aveo otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Chevrolet Aveo şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Chevrolet Aveo şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Chevrolet Aveo Otomatik Şanzıman Tamiri

  1. İslam ozturk
    İslam ozturk / Cevapla 25 Eylül 2019 at 18:33

    Merhaba aracım 2011 Chevrolet Aveo 1.4 LTZ otomatik hb aracımın vites geçişleri uzunlaraliklarla oluyor 4000 -5000 deviri buluyor uzun bir zorlanmanın ardından değişim yapıyor vites değiştirene kadar motor baya zorlanıyor ve bağırıyor bunun sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.