Bmw X6 Otomatik Şanzıman Tamiri

BMW X6 otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites BMW X6 araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. BMW X6 otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. BMW X6 otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

BMW X6 Otomatik Şanzıman Çeşitleri

BMW X6 serisi araçlarında ZF şanzıman kullanmaktadır. BMW X6 grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

    • Bmw X6 E71 ZF6HP19 Otomatik Şanzıman Tamiri

BmwX66HP19otomatiksanziman

    • Bmw X6 E71 ZF6HP21 Otomatik Şanzıman Tamiri

BmwX66HP21otomatiksanziman

    • Bmw X6 E71 ZF6HP28 Otomatik Şanzıman Tamiri

    • Bmw X6 E71 ZF8HP45 Otomatik Şanzıman Tamiri

Volkswagen Amarok_8_ileri_ZF_8HP45

    • Bmw X6 E71 ZF8HP70 Otomatik Şanzıman Tamiri

BMW X6 Tork Konvertörü Sorunları

6HP serisi ZF şanzıman kullanan BMW X6 araçlarda sıklıkla karşılan tork konvertör arızası, aracınız sabit bir hızda giderken, devir saatinde göreceğiniz oynamalardır. Eğer 100 km ve üzeri bir hızda ayağınız gaz pedalında sabit konumda giderken devir saatiniz 1500 ile 2000 devir arasında oynuyorsa, tork konvertörünüz arızalıdır.

Tork konvertör arızasının başka bir belirtisi, aracınız düz bir yolda giderken zaman zaman size kasis üzerinden geçiyor hissi vermesidir. Bunun nedeni kaçıran şanzıman türbünü balatalarıdır.

Bir başka Bmw X6 ZF şanzıman arızası alt devirlerde sarsıntıdır. Özellikle 1000-2000 devir arasında aracınızda sarsıntı hissediyorsanız muhtemel bir şanzıman türbünü arızası bulunmaktadır.

Gizli balata (captive-clutch) sistemine sahip 6HP serisi tork konvertörleri, eğer firmamızda olduğu gibi, ön yükleme test cihazı yardımı ile revize edilmezse, kısa süre sonra tekrar problem yaşamanız muhtemeldir.

                               

X6 Şanzıman Tamiri ve Dinamometre Testi

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün BMW X6 otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

BMW X6 araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz BMW X6 şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel BMW X6 otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Bmw X6 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Bmw X6 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Bmw X6 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bmw X6 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Bmw X6 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.