Bmw X1 Otomatik Şanzıman Tamiri

BMW X1 aracınızda otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites BMW X1 araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. BMW X1 otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. BMW X1 serisi araçlarında ZF şanzıman kullanmaktadır. BMW X1 otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

BMW X1 grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

  • Bmw X1 E84 ZF8HP45 Otomatik Şanzıman Tamiri

Volkswagen Amarok_8_ileri_ZF_8HP45

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün BMW X1 otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

BMW X1 araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz BMW X1 şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel BMW X1 otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Bmw x1 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Bmw x1 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Bmw x1 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bmw x1 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Bmw x1 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Bmw X1 Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. saban
  saban / Cevapla 3 Ocak 2020 at 22:58

  165 km 2013 x1 var bmw genelde boıt otamatklerin yagı degişirmi servisi biz degiştirmiyoruz diyor / degişiyormu onlarmı degiştirmiyor bilmiyorum

 2. Cem
  Cem / Cevapla 18 Şubat 2020 at 22:41

  Merhaba, 2016 BMW X1’in vites kolunda problem var. “Araç durdurulduğunda park freni ile emniyete alınmalıdır” uyarısı çıkıyor. Mekatronik ünitesindeki yay problemi bu uyarıya sebep oluyormuş. Tamir ediyor musunuz acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.