Audi Q7 Otomatik Şanzıman Tamiri

Audi Q7 otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Audi Q7 araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Audi Q7 otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Audi Q7 araçlarında Aisin şanzıman ve ZF şanzıman kullanmaktadır. Audi Q7 otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Audi Q7 grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

  • Audi Q7 Aisin 09D (TR_60 6 İleri) Otomatik Şanzıman Tamiri

AudiQ709Dotomatiksanziman

  • Audi Q7 Aisin 0C8 (TR-80 8 İleri) Otomatik Şanzıman Tamiri

AudiQ70C8otomatiksanziman

  • Audi Q7 ZF (6 ileri 6HP19 ve 6HP32) Otomatik Şanzıman Tamiri

AudiQ76HP19otomatiksanziman

  • Audi Q7 ZF (8 ileri 8HP45) Otomatik Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Audi otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Audi Q7 otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Audi Q7 şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Audi Q7 otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Audi Q7 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Audi Q7 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Audi Q7 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Audi Q7 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Audi Q7 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

6 thoughts on “Audi Q7 Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Mehmet
  Mehmet / Cevapla 30 Mayıs 2019 at 00:53

  Mrb benim Audi q7 2011 aracın şanzıman arızalı 50 km yol gittikten sonra aracım vites yüksek devirlerde değişmektedir ve bazen yolda giderken d8 iken motordevri yükseliyor ve hız aynı yani 3000 devir hız 120 d8 ayağını gazdan çekince de boşa atmış gibi oluyor

  • AtcoAdmin
   AtcoAdmin / Cevapla 2 Haziran 2019 at 04:02

   Mehmet Bey, şanzımanınızın hidrolik ünitesinden kaynaklanan bir problem yaşamaktasınız. Eğer bu şekilde kullanırsanız, bir süre sonra mekanik problemlerde baş gösterecektir. Dilerseniz, müsait bir zamanınızda uğrayın, aracı birlikte bir test edip arıza tespit cihazına bağlayalım. Bu işlemler için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

  • Atakan
   Atakan / Cevapla 13 Ocak 2020 at 13:49

   Meraba sorunu çözdünüzmü

 2. İsmail
  İsmail / Cevapla 9 Kasım 2019 at 04:46

  Merhaba benim 207 mdrel audi q7
  Şehir içinde dolaşınca ısındıktan sonra otomatik vites değişiminde vurma yapıyor

  • ali
   ali / Cevapla 2 Ocak 2020 at 16:42

   Aynı sorunu ben de yaşıyorum. hidrolik ünitesi olduğu söylendi. Fiyatı nedir acaba?

 3. OZAN TEK
  OZAN TEK / Cevapla 1 Ocak 2020 at 19:49

  merhaba 2011 model Q7 aracım var.3 gün önce aracın torpido gözünün altından bırazcık su geldi.Daha sonra tanıdık bir yerde kontrol ettiğimizde araç üzerine yağan yağmurun tahliye borusunda tıkanıklık meydana gelmiş.Aracın altında da 15,20 litre su birikmişti.Ustamız tahliye çıkışını temizledi ama 1 gün sonra aracı çalıştırdıktan sonra tpms uyarısı verdi vites p konumunda kitlendi.Sonra kapatıp açtıktan sonra normale döndü iş yerinden evime gittim.Ertesi sabah tekrar çalıştırdığımda vites p konumunda tekrar kitlendi.Audi yol yardım gelip p konumunda aracı çıkarttı ama bu sefer araç vites atmıyordu 40 – 50 km hızla gidiliyordu.Ne tür bir arıza olmuş olabilir.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.