Audi Q5 Otomatik Şanzıman Tamiri

Audi Q5 otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Audi Q5 araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Audi Q5 otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir.  Audi Q5 otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Audi Q5 Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Audi Q5 araçlarında kendi üretimi olan S-tronic şanzıman ve ZF şanzıman kullanmaktadır. Audi Q5 grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

  • Audi Q5 S-Tronic Şanzıman Tamiri (0B5) (DL501)

AudiQ50B5otomatiksanziman

  • Audi Q5 ZF (6 ileri 6HP28) Otomatik Şanzıman Tamiri

  • Audi Q5 ZF (8 ileri 8HP55) Otomatik Şanzıman Tamiri

AudiQ58HP55otomatiksanziman

Audi Q5 Şanzıman Arızaları

Audi Q5 şanzıman sorunu, kullanılan şanzıman tiplerine ve arıza çeşitliliklerine göre şu şekilde sıralanabilir:

Q5 Stronic Şanzıman sorunu:

Q5 Geri vites sorunu:

Q5 Mekatronik arızası: 

Q5 ZF 8HP şanzıman sorunu:

Audi Q5 Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Audi Q5 otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Audi Q5 şanzıman arızası ile ilgili her türlü soru konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Audi Q5 şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Audi Q5 otomatik şanzıman fiyatları için (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızı arayabilirsiniz.

Audi Q5 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Audi Q5 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Audi Q5 otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Audi Q5 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Audi Q5 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Audi Q5 Otomatik Şanzıman Tamiri

 1. Sevgin mustafa
  Sevgin mustafa / Cevapla 27 Şubat 2020 at 01:14

  Selamun aleyküm audi q 5 2.0 2013 ten şanzıman yagını degiştitirdim şimdi o vakitten beri vites degişiminde bir azda olsa zorlanma çektirme gibi bir şey yapıyor sakin şekilde ilerkisi gibi degiştirmiyor bilgisayara taktırdım bir sorun çıkmıyor yag degişimindensonra oldu bu sorun neden olabilir bu sorun ben bulgaristandan yazıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.