Audi A5 Otomatik Şanzıman Tamiri

Audi A5 otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Audi marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Audi A5 otomatik şanzıman tipleri:

   • Audi A5 S-Tronic Şanzıman Tamiri (0B5)

AudiA50B5otomatiksanziman

  • Audi A5 Multitronic Şanzıman Tamiri (CVT – 6 ileri 01J, 7 ileri 01J ve 8 ileri 0AW)

AuidA501Jotomatiksanziman

     • Audi A5 ZF (6 ileri 6HP28) Otomatik Şanzıman Tamiri

    • Audi A5 ZF (8 ileri 8HP55) Otomatik Şanzıman Tamiri

AudiA58HP55otomatiksanziman

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Audi otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Audi A5 otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Audi A5 şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Audi A5 otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Audi A5 Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Audi A5 şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Audi A5 otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Audi A5 şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Audi A5 şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.