Alfa Romeo Otomatik Şanzıman

Alfa Romeo otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Alfa Romeo araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Alfa Romeo otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir.

Bütün şanzımanlarımız firmamızda bulunan özel yazılıma sahip Superflow şanzıman dinamometresinde test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmekte/araçlara montajı gerçekleştirilmektedir.

Alfa Romeo grubunda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

Alfa-Romeo-159-AF40-TF-80SC-Otomatik-Sanziman-Tamiri

Alfa Romeo otomatik vites kutusu arızası konusunda uzman ekibimize her zaman danışabilirsiniz. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Alfa Romeo şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Alfa Romeo şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Alfa Romeo Otomatik Şanzıman Yağı Değişimi

Alfa Romeo şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Alfa Romeo otomatik şanzıman yağı fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Alfa Romeo şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Alfa Romeo şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

One thought on “Alfa Romeo Otomatik Şanzıman

  1. Birol
    Birol / Cevapla 24 Ocak 2020 at 01:35

    Merhabalar aracım alfa Romeo 147 2.0 sleedsped aracım soğuk yada sıcak ken biraz zaman dan sonra veya soğukken hafif gaza bastığımda kalkışlar da trafikte bazen sarsıntı tekleme vuruntu oluyor sebebi nedir bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.