Atco Valfbody Makinesi

Türkiye’nin otomatik şanzıman yeniden üretim merkezi Atco, Tübitak destekli projesiyle tasarım ve imalatını gerçekleştirdiği yeni nesil valf gövdesi test makinesini devreye almıştır. %100 yerli ve milli olan bu makine ile başta Ford ve Volvo araçlarda bulunan Powershift MPS6 gibi bir çok yeni nesil şanzıman mekatronik ünitesinin testi ve tamirinin Türkiye’de yapılmasına imkan sağlayacaktır.

Otomatik şanzımanlar oldukça karmaşık yapıya sahip oldukları için normal yöntemler ile şanzıman arızalarının nedenlerini tespit edebilmek oldukça güçtür. Valf gövdesi test makineleri, yapılacak arıza teşhislerinin sağlıklı olması ve onarım neticesinde işin doğruluğunu kontrol etmek için en önemli cihazdır.

Her yıl binlerce valf gövdesinin gereksiz yere değişmesini engelleyecek ve cari açığımızın kapanmasına destek olacak bu ekipmanın devreye alınmasında emeği geçen bütün mühendislerimize tekrardan teşekkür ederiz.

Otomatik Şanzıman Valfbody tamiri hizmetimiz İstanbul, Ankara ve İzmir‘deki Atco bölge müdürlüklerinde kendi servislerimizce garantili olarak yapılmaktadır.

One thought on “Atco Valfbody Makinesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.