Skoda Superb Otomatik Şanzıman Tamiri

Skoda Superb otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi ATCO olarak, otomatik vites Skoda Superb araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Skoda Superb otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Skoda Superb otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.

Skoda Superb Otomatik Şanzıman Çeşitleri

Skoda Superb araçlara garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz araçlara göre otomatik şanzıman tipleri:

  • Skoda Superb 5HP19 Otomatik Şanzıman TamiriBmw5.30i5HP19otomatiksanziman
  • Skoda Superb 09G (Aisin TF-61SN) Otomatik Şanzıman TamiriAudi-A3-09G-Aisin-TF-60SN-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01
  • Skoda Superb DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (6 ileri 02E)
  • Skoda Superb DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)Audi-A3-DSG-0AM-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01

Skoda ZF Şanzıman Arızaları

Skoda 2000-2008 yılları arasında Superb araçlarında ZF üretimi 5HP19FL şanzımanı tercih etmiştir. ZF5HP19FL (01L) Skoda şanzımanların başlıca sorunları geri viteste vuruntu ve sarsıntı, geri viteste aracın gaz yememesi, D’ye alınca vuruntu, rampada aracın çekişten düşmesi, vites geçişlerinde vuruntu ve boşa düşmesi gibi arızalardır.

Birçoğu kilometreye bağlı bu arızaların büyük çoğunluğunun nedeni işlevini yitirmekte olan selenoid valfler ve aşınmış şanzıman beyin (hidolik) üniteleridir. 

Eğer Skoda Superb otomatik şanzımanınız yukarıda bahsedilen sorunlardan bir veya birkaç tanesine sahipse, en yakın serviste aracınıza arıza tespit cihazı bağlatıp, arıza kodlarını almanızı tavsiye ederiz. Skoda otomatik şanzıman arızaları hakkında her zaman 0 216 365 95 00 nolu telefonumuzdan destek alabilirsiniz.

Skoda Superb Şanzıman Tamiri

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Skoda Superb otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Skoda Superb araçların otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Skoda Superb şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Skoda Superb otomatik şanzıman fiyatlarımızı (0216) 365 95 00 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Skoda Superb Şanzıman Yağı Değişimi

Skoda Superb şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Skoda Superb otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Skoda Superb şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Skoda Superb şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.