Skoda Superb Otomatik Şanzıman Tamiri

Skoda Superb otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Seat marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Skoda Superb otomatik şanzıman tipleri:

  • Skoda Superb 5HP19 Otomatik Şanzıman TamiriBmw5.30i5HP19otomatiksanziman
  • Skoda Superb 09G (Aisin TF-61SN) Otomatik Şanzıman TamiriAudi-A3-09G-Aisin-TF-60SN-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01
  • Skoda Superb DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (6 ileri 02E)
  • Skoda Superb DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)Audi-A3-DSG-0AM-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Skoda otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Skoda Superb şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Skoda Superb Şanzıman Yağı Değişimi

Skoda Superb şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Skoda Superb otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Skoda Superb şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Skoda Superb şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.