Skoda Rapid Otomatik Şanzıman Tamiri

Skoda Rapid otomobillerinizin otomatik vites problemlerine garantili çözüm üretmekteyiz. Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman tamir merkezi olan firmamızda Skoda marka araçların her çeşit otomatik şanzıman arıza tespit, bakım, tamir, yedek parça ve satış hizmetini üstün kalite anlayışımız ve alanında uzman teknik ekibimizle sizlere sunmaktayız. Firmamızda tamirini gerçekleştirdiğimiz Skoda Rapid otomatik şanzıman tipleri:

  • Skoda Rapid 09M (Aisin TF-61SN) Otomatik Şanzıman Tamiri
  • Skoda Rapid DSG Otomatik Şanzıman Tamiri (7 ileri 0AM)Audi-A3-DSG-0AM-Otomatik-Sanziman-Tamiri-01

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Skoda otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Güncel Skoda Rapid şanzıman fiyatlarımızı 02163659500 nolu destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Skoda Rapid Şanzıman Yağı Değişimi

Skoda Rapid şanzıman yağı değişimi servisimizde tam otomatik makineler ile yapılmaktadır. Skoda Rapid otomatik şanzıman yağ fiyatları için firmamızı arayabilir veya şanzıman yağı güncel fiyat listemize yagdegisimi.com sayfasından ulaşabilirsiniz.

Skoda Rapid şanzıman beyni tamiri ile ilgili bilgilere ve Skoda Rapid şanzıman beyni fiyatlarına sanzimanbeyni.com sayfasından ulaşabilirsiniz.